Małopolska na targach innowacji

ITM Polska -
przemysł, biznes i nauka na światowym poziomie

Na drodze do Przemysłu 4.0 – to hasło przewodnie nadchodzącej edycji targów Innowacje - Technologie - Maszyny ITM Polska. Targi odbędą się w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca 2019 r.

 

Targi ITM Polska to wiodące targi w Europie Środkowo-Wschodniej kompleksowo prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu. To kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera.

 

Blisko 50% wystawców targów ITM Polska to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Włochy - to tylko niektóre z Państw reprezentowanych na poznańskich targach. Krajowi i zagraniczni Wystawcy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, lakiernictwo czy bezpieczeństwo i higiena pracy. W Poznaniu prezentowany jest także dorobek inżynierów, zespołów projektowych i jednostek naukowych. Wszystko to powoduje, że te największe targi przemysłowe w naszym kraju coraz częściej wymieniane są w gronie najważniejszych imprez branżowych w Europie. Potwierdzają to dane. Edycja ITM Polska 2018 była rekordowa - na 25 000 m2 powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało 1000 wystawców z 28 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 17 090 zwiedzających.

 

Podczas targów ITM Polska spotkają się przedstawiciele salonów: HAPE, (hydraulika, pneumatyka, napędy), MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia), METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), SURFEX (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy pochwalą się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w przemyśle

 

Województwo Małopolskie zaprasza firmy z naszego regionu do udziału w wydarzeniu i korzystania z powierzchni wystawienniczej specjalnie przygotowanej dla małopolskich przedsiębiorców. Podczas targów ITM Polska Małopolska będzie dysponowała powierzchnią 181 m2 zlokalizowana w pawilonie tematycznym METALFORUM.

 

DOKUMENTY REKRUTACYJNE

 

Więcej szczegółów o targach ITM Polskawww.itm-polska.pl