Małopolska na targach innowacji

10. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 8-9 października 2019 w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

 

KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści, dzięki czemu każda edycja Targów skupia coraz większe grono zwiedzających reprezentujących różnorodne branże. Gośćmi wydarzenia targowego są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie. Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę, gdzie Wystawcy prezentują usługi i maszyny na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych - w jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

 

Podczas zeszłorocznej edycji Targów swoją ofertę prezentowało ponad 200 firm z 24 krajów. Na stoiskach wystawców można było znaleźć wiele branżowych nowości i ciekawostek. Ponadto odwiedzający mogli skorzystać z porad ekspertów oraz wziąć udział w specjalistycznych warsztatach.

 

DOKUMENTY REKRUTACYJNE

  • Regulamin rekrutacji wystawców
  • Załączniki do Regulaminu

 

Więcej szczegółów o targach KOMPOZYT-EXPO: www.kompozyt-expo.pl